Spis produktów

Ochrona pieszych
Urządzenia pomiarowe
Znaki aktywne
Odmierzacze i sygnalizatory
Sterowniki
Zabezpieczanie prac

Znak zmiennej treści ZMT-1

 • Znak ZMT-1 umożliwia wyświetlenie większości znaków z grupy A i B.
 • Możliwość ustawienia dowolnej sekwencji wyświetlania znaków.
 • Możliwość ustawienia częstotliwości i poziomu wypełnienia migania osobno dla czerwonego i białego koloru.
 • Jasność znaku automatycznie dostosowuje się do jasności otoczenia.
 • Bardzo wysoki kontrast pozwalający odczytać znak nawet przy bardzo silnym słońcu.
 • Bardzo niski pobór mocy- najniższy w swojej klasie.
 • Niska waga pozwalająca zawieszenie znaku praktycznie wszędzie.
 • Znak projektowany zgodnie z normą PN-EN 12966:1-2009.
 • Sterowanie odbywa się za pomocą pilota na fale radiowe bądź poprzez komputer (USB, RS232/RS485). Opcjonalnie również rodzaj sterowania na życzenie klienta: GPRS, Ethernet, WiFi, Bluetooth.
 • Umieszczenie kilku znaków nad jezdnią wielopasmową umożliwia wyświetlenie osobnej informacji dla każdego pasa ruchu.
 • Możliwość dostarczenia znaków zmiennej treści z dowolną rozdzielczością i dowolnymi wymiarami w zależności od potrzeb klienta- również znaki w pełnym kolorze RGB.
         
Dzięki zastosowaniu najnowszych układów i nowoczesnych wysokosprawnych diod LED znak pobiera bardzo mało prądu, co kwalifikuje go do zasilania z baterii słonecznych.

Znak ten jest szczególnie dedykowany do umieszczania na samochodach robót drogowych oraz zastępowania tradycyjnych znaków przy drogach. Niska waga i niski pobór prądu połączony z wysoką sprawnością powoduje, iż znak ten idealnie nadaję się do umieszczenia na wysięgnikach i zasilania go z baterii słonecznych. Do znaku można oczywiście podłączyć różnego rodzaju czujniki warunków atmosferycznych czy prędkości, oraz czujnik pomiaru przepustowości samochodów, jak również radaru i wyświetlenie odpowiedniego znaku w zależności od sygnałów z czujników. Opcjonalnie do znaku można dołączyć tablice z napisem ZWOLNIJ lub dowolnym innym zdefiniowanym przez klienta. 

Umieszczenie kilku znaków nad jezdnią wielopasmową umożliwia wyświetlenie osobnej informacji dla każdego pasa ruchu. W razie potrzeby istnieje możliwość sprzężenia kilku znaków i wyświetlenie odpowiednich informacji na dłuższym odcinku drogi.

Dużym atutem znaków zmiennej treści produkowanych przez firmę DVS jest duża swobodność wyboru rodzaju sterowania. Standardowo znak ten jest dostarczany z możliwością sterowania za pomocą USB bądź RS232/RS485, Jednak klient ma możliwość zamówienia sterowania znakiem w dogodny dla niego sposób: Pilot na fale radiowe, GPRS, Ethernet, WiFi, Bluetooth. 
 
Nasza firma jest w stanie dostarczyć znaki zmiennej treści z dowolną rozdzielczością i dowolnymi wymiarami w zależności od potrzeb klienta- również znaki w pełnym kolorze RGB. Znaki te są w całości produkowane w Polsce co umożliwia szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 
 

Realizacje z tym produktem: